位置:首页 > IC中文资料 > SR20150CT
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SR20150CT
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS
FEATURES ● Metal of silicon rectifier , majority carrier conduction ● Guard ring for transient protection ● Low power loss,high efficiency ● High current capability,low VF ● High surge capacity ● Plastic package has UL flammability classification 94V-0 ● For use in low voltage,high frequenc
HY
虹扬科技
SR20150CT
20A 150V SCHOTTKY RECTIFIER