位置:首页 > IC中文资料第6607页 > SPP80N03
SPP80N03价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SPP80N03
SIPMOS Power Transistor
SIEMENS
西门子
Enhancement mode
SIEMENS
西门子
OptiMOS Power-Transistor
INFINEON
英飞凌
OptiMOS Power-Transistor
INFINEON
英飞凌
N-Channel 30-V (D-S) MOSFET
文件:962.15 Kbytes Page:7 Pages
VBSEMI
微碧半导体
MOSFET N-Ch 30V 80A TO220-3
MOSFET N-Ch 30V 80A TO220-3
N-Channel 30-V (D-S) MOSFET
文件:963.99 Kbytes Page:7 Pages
VBSEMI
微碧半导体
MOSFET N-CH 30V 80A TO-220AB
SWITCHING N-CHANNEL POWER MOS FET
DESCRIPTION These products are N-channel MOS Field Effect Transistors designed for high current switching applications. FEATURES • Channel Temperature 175 degree rated • Super Low on-state Resistance RDS(on)1 = 7.0 mΩ MAX. (VGS = 10 V, ID = 40 A) RDS(on)2 = 9.0 mΩ MAX. (VGS = 5 V, ID
NEC
瑞萨
NEC
瑞萨