位置:首页 > IC中文资料 > SPF240D25
SPF240D25价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SPF240D25
PCB Mount
SPF Series • SIP SSR • Ratings to 25A (forced air) @ 480 VAC • SCR output for heavy industrial loads • AC or DC control • Zero-crossing (resistive loads) or random-fire (inductive loads) output
CRYDOM
SPF240D25
DRA1 SERIES | SPF AC OUTPUT
Features • 10mm Single Channel DIN Rail Mount SSR Assembly • AC Ratings of 280 VAC @ 10 Amps • 3-15 VDC, 15-32VDC Control • Cage style screw terminals for easy connection • Fits standard 35mm DIN rail • Includes LED Status Indicator
SENSATA
森萨塔
SPF240D25
SPF Series
CRYDOM
SPF240D25
PCB Mount
文件:688.55 Kbytes Page:5 Pages
SPF240D25
文件:625.52 Kbytes Page:5 Pages
SPF240D25
封装/外壳:4-SIP 包装:管件 描述:SSR RELAY SPST-NO 25A 12-280V 继电器 固态继电器
ETC
知名厂家
SPF240D25
封装/外壳:4-SIP 包装:卷带(TR) 描述:SSR RELAY SPST-NO 25A 12-280V 继电器 固态继电器
ETC
知名厂家
固态继电器(可控硅输出)
SENSATA
森萨塔
Up to 25Amp 120/240, 380, 480 Vac AC Output
文件:36.1 Kbytes Page:2 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
未分类制造商
SIP SSR SCR output for heavy industrial loads
文件:523.44 Kbytes Page:4 Pages
SPF240D25产品属性
  • 类型
    描述
  • 输入电压:
    3V~15V
  • 负载电压:
    12V~280V
  • 负载电流:
    25A