位置:首页 > IC中文资料 > SMA170CA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SMA170CA
丝印代码:WH;SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE SUPPESSOR DIODE
VOLTAGE RANGE: 5.0 - 440 V POWER: 400Watts Features ● Glass Passivated Die Construction ● Uni- and Bi-Directional Versions Available ● Excellent Clamping Capability ● Fast Response Time ● Plastic Material: UL Flammability Classification Rating 94V-0
SUNMATE
森美特
SMA170CA
丝印代码:A170CA;Transient Voltage Suppressors
CTC
沛伦
SMA170CA
400W 170V TVS transient suppressor diode
文件:887.747 Kbytes Page:5 Pages
SMA170CA
TVS (Transient Voltage Suppressors)
CTC
沛伦
TMOS FET Switching(N-Channel-Enhancement)
MOTOROLA
摩托罗拉
POWER TRANSISTORS(3.0A,40-80V,12.5W)
COMPLEMENTARY SILICON PLASTIC POWER TRANSISTORS
MOSPEC
统懋
500 mW DHD ZENER DIODE DO-35
DESCRIPTION NEC Type RD2.0E to RD200E Series are planar type zener diode in the popular DO-35 package with DHD (Double Heatsink Diode) construction having allowable power dissipation of 500 mW. To meet various application at customers, Vz (zener voltage) is classified into the tight tolerance und
NEC
瑞萨
500 mW DHD ZENER DIODE DO-35
摩托罗拉
SMA170CA产品属性
  • 类型
    描述
  • Vrm:
    170
更新时间:2026-5-14 18:50:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
SIRENZA
2545+
SMD
只做原装正品假一赔十为客户做到零风险!!
M/A-COM
24+
SMD
Sonitron
22+
原装现货 支持实单
SIRENZA
NA
一级代理 原装正品假一罚十价格优势长期供货
24+
NA
进口原装正品优势供应
23+
##公司100%原装现货 假一罚十!可含税13%免费提供样