位置:首页 > IC中文资料 > SBR30A45CTB
SBR30A45CTB价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
丝印代码:SBR30A45CTB;30A SBR® SUPER BARRIER RECTIFIER
DIODES
美台半导体
SBR30A45CTB
封装/外壳:TO-263-3,D²Pak(2 引线 + 接片),TO-263AB 包装:卷带(TR) 描述:DIODE ARRAY SBR 45V 15A TO263 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列
DIODES
美台半导体
SBR30A45CTB
SBR
SBR30A45CTB
30A SBR짰 SUPER BARRIER RECTIFIER
文件:92.1 Kbytes Page:4 Pages
SBR30A45CTB
文件:334.28 Kbytes Page:4 Pages
SBR
SUPER BARRIER RECTIFIER 30A SBR짰
文件:260.11 Kbytes Page:5 Pages
封装/外壳:TO-263-3,D²Pak(2 引线 + 接片),TO-263AB 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:DIODE ARRAY SBR 45V 30MA TO263 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列
文件:178.69 Kbytes Page:3 Pages
SCHOTTKY BARRIER TYPE DIODE STACK (SWITCHING TYPE POWER SUPPLY, CONVERTER & CHOPPER)
SWITCHING TYPE POWER SUPPLY APPLICATION. CONVERTER & CHOPPER APPLICATION. FEATURES • Average Output Rectified Current : IO=30A (With Heat Sink). • Repetitive Peak Reverse Voltage : VRRM=45V. • Fast Reverse Recovery Time : trr=35ns. • Low Peak Forward Voltage : 0.55V(Typ.)
KECKEC(Korea Electronics)
开益禧无锡开益禧半导体有限公司
SCHOTTKY BARRIER TYPE DIODE (LOW VF TYPE)
SWITCHING TYPE POWER SUPPLY APPLICATION. CONVERTER & CHOPPER APPLICATION. FEATURES • Average Output Rectified Current : IO=30A. • Repetitive Peak Reverse Voltage : VRRM=45V. • Low Peak Forward Voltage : 0.60V(Max.)
KECKEC(Korea Electronics)
SWITCHING TYPE POWER SUPPLY APPLICATION. CONVERTER & CHOPPER APPLICATION. FEATURES • Average Output Rectified Current : IO=30A (Tc=84ᴱ). • Repetitive Peak Reverse Voltage : VRRM=45V. • Fast Reverse Recovery Time : trr=35ns. • Low Peak Forward Voltage : 0.60V(Max.)
SWITCHING TYPE POWER SUPPLY APPLICATION. CONVERTER & CHOPPER APPLICATION. FEATURES • Average Output Rectified Current : IO=30A (Tc=125°C). • Repetitive Peak Reverse Voltage : VRRM=45V. • Fast Reverse Recovery Time : trr=35ns. • Low Peak Forward Voltage : 0.55V(Typ.)