位置:首页 > IC中文资料 > SB10200FC
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SB10200FC
Power Schottky Rectifier - 10Amp 200Volt
Power Schottky Rectifier - 10Amp 45~200Volt □ Features -Plastic package has Underwriters Laboratory Flammability Classifications 94V-0 -High Junction Temperature Capability -Low forward voltage, high current capability -High surge capacity -Low power loss, high efficiency
SIRECT
矽莱克半导体
丝印代码:SB10200FCT;10A Power Schottky Barrier Rectifiers - 20V-200V
文件:105.34 Kbytes Page:6 Pages
美丽微半导体
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER VOLTAGE: 200V CURRENT: 10.0A