位置:EEUFC1C681 > EEUFC1C681详情
EEUFC1C681中文资料
厂家型号
EEUFC1C681
文件大小
208.94Kbytes
功能描述
Aluminum Electrolytic Capacitors/ FC
Capacitor;Aluminum Electrolytic;Fc Radial Elec Cap 680uF 16V
生产厂商
PANASONIC
EEUFC1C681产品属性
  • 型号
    EEUFC1C681
  • 功能描述
  • 功能描述
    FC ELEC CAP 680UF 16V
    Panasonic Industrial Company
    FC radial elec cap 680uF 16V