位置:EEUFC1C680 > EEUFC1C680详情
EEUFC1C680中文资料
厂家型号
EEUFC1C680
文件大小
150.64Kbytes
功能描述
Radial Lead Type
LOW ESR E-CAP 68UF 16V 5X11MM
生产厂商
PANASONIC
EEUFC1C680产品属性
  • 型号
    EEUFC1C680
  • 功能描述
    LOW ESR E-CAP 68UF 16V 5X11MM
  • 功能描述
    FC radial elec cap 68uF 16V
    Panasonic Industrial Company
    FC ELEC CAP 68UF 16V