位置:EEE1HA221P > EEE1HA221P详情
EEE1HA221P中文资料
厂家型号
EEE1HA221P
文件大小
111.39Kbytes
页面数量
5
功能描述
Aluminum Electrolytic Capacitors/ S
CHIP E CAP 10MM X 10.2MM 220UF 20% 50V
PANASONIC
EEE1HA221P数据手册规格书PDF详情
■ Features
● Endurance: 85 °C 2000 h
● Vibration-proof product is available upon request. (08 mm and larger)
● AEC-Q200 qualifi ed✽
● RoHS directive compliant
EEE1HA221P产品属性
  • 型号
    EEE1HA221P
  • 功能描述