位置:ECA0JM102 > ECA0JM102详情
ECA0JM102中文资料
厂家型号
ECA0JM102
文件大小
119.54Kbytes
页面数量
5
功能描述
Aluminum Electrolytic Capacitors/ M
CAP 1000UF 6.3V ALM LYTIC RAD
数据手册
下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
PANASONIC
ECA0JM102数据手册规格书PDF详情
■ Features
• Lifetime: 85°C 2000 h
• Smaller than series SU
• IEC pub. 384-4 approved
■ Recommended Applications
• Audio visual (television, video, audio),office, home appliances
ECA0JM102产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    ECA0JM102
  • 制造商
    Panasonic Industrial Devices
  • 功能描述
    CAP 1000UF 6.3V ALM LYTIC RAD
  • 制造商
    Panasonic Industrial Devices
  • 功能描述
    CAPACITOR RADIAL 6.3V 1000UF
    Panasonic Industrial Company
    M radial Al elect cap 1000uF 6.3Vdc