位置:ECA-0JM102B > ECA-0JM102B详情
ECA-0JM102B中文资料
ECA-0JM102B数据手册规格书PDF详情
■ Features
• Lifetime: 85°C 2000 h
• Smaller than series SU
• IEC pub. 384-4 approved
■ Recommended Applications
• Audio visual (television, video, audio),office, home appliances
ECA-0JM102B产品属性
- 型号
ECA-0JM102B
- 功能描述
铝质电解电容器 - 带引线 1000UF 6.3V ELECT M RADIAL
- RoHS
否
- 制造商
Kemet
- 电容
220 uF
- 容差
20 %
- 电压额定值
25 V
- 端接类型
Radial
- 外壳直径
8 mm
- 外壳长度
11 mm
- 引线间隔
5 mm