位置:ECA0JM102 > ECA0JM102详情
ECA0JM102中文资料
ECA0JM102数据手册规格书PDF详情
■ Features
• Lifetime: 85°C 2000 h
• Smaller than series SU
• IEC pub. 384-4 approved
■ Recommended Applications
• Audio visual (television, video, audio),office, home appliances
ECA0JM102产品属性
- 类型
描述
- 型号
ECA0JM102
- 制造商
Panasonic Industrial Devices
- 功能描述
CAP 1000UF 6.3V ALM LYTIC RAD
- 制造商
Panasonic Industrial Devices
- 功能描述
CAPACITOR RADIAL 6.3V 1000UF
Panasonic Industrial Company
M radial Al elect cap 1000uF 6.3Vdc