位置:首页 > IC中文资料 > NW6006AS
NW6006AS价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
NW6006AS
封装/外壳:20-SOIC(0.295",7.50mm 宽) 包装:Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:IC CALLER ID DECODER 20-SOIC 集成电路(IC) 编码器,解码器,转换器
RENESAS
瑞萨
NW6006AS
IC CALLER ID DECODER 20-SOIC
RENESAS
瑞萨
Fast Recovery Rectifier, 40A, 200ns
NTE
SCRs 1-70 AMPS NON-SENSITIVE GATE
TECCOR
TURBOSWITCH ULTRA-FAST HIGH VOLTAGE DIODE
DESCRIPTION The TURBOSWITCH is a very high performance series of ultra-fast high voltage power diodes from 600V to 1200V. TURBOSWITCH family, drastically cuts losses in both the diode and the associated switching IGBT or MOSFET in all ”freewheel mode” operations and is particularly suitable and
STMICROELECTRONICS
意法半导体
STMICROELECTRONICS
意法半导体
NW6006AS产品属性
  • 类型
    描述
  • 应用:
    传真,调制解调器,寻呼机
  • 电压 - 电源,模拟:
    2.5 V ~ 3.8 V
  • 电压 - 电源,数字:
    2.5 V ~ 3.8 V
  • 安装类型:
    表面贴装
  • 封装/外壳:
    20-SOIC(0.295\,7.50mm 宽)
  • 供应商器件封装:
    20-SOIC
更新时间:2026-5-13 22:30:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
IDT
24+
SOP20
80000
只做自己库存 全新原装进口正品假一赔百 可开13%增