位置:首页 > IC中文资料 > NTE5004A
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
NTE5004A
Zener Diode, 1/2 Watt 짹5 Tolerance
Features: ● Zener Voltage 2.4 to 200V ● DO35 Package
NTE
NTE5004A
NTE5004A - 齐纳二极管, 500mW, 3V, 轴向引线
NTE
HIGH CURRENT SILICON BRIDGE RECTIFIER(VOLTAGE 50 to 1000 Volts CURRENT - 50 Ampere)
PANJIT
強茂
Quartz Crystal Oscillator IC
NPC
40, 50A HIGH CURRENT BRIDGE RECTIFIER
文件:51.43 Kbytes Page:4 Pages
WTE
Won-Top Electronics