位置:首页 > IC中文资料第2856页 > NTE30013
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
NTE30013
Light Emitting Diode (LED) PLCC Surface Mount
Description: The NTE30011 thru NTE30013 are 3.5mm x 2.8mm chip LED lamps in a PLCC surface mount type package. The Super Bright Red source color device (NTE30011) is made with Gallium Arsenide Red Light Emitting Diode. The Super Bright Green source color device (NTE30012) is made with Gallium P
NTE
NTE30013
Surface Mount (SMT)
NTE
TRANSIMPEDANCE AMPLIFIER
FEATURES ➤ 3K Ω Transimpedance ➤ Low Noise:
ANADIGICS
ANADIGICS, Inc
GaAs Varactor Diodes Hyperabrupt
文件:189.63 Kbytes Page:4 Pages
MICROSEMI
美高森美
High Efficiency 1A/2A/3A Current-Mode Synchronous Buck DC/DC Converter, 1MHz
文件:1.83644 Mbytes Page:18 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
未分类制造商
NTE30013产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    NTE30013
  • 制造商
    NTE Electronics
  • 功能描述
    LED-PLCC SURFACE MOUNT YELLOW WATER CLEAR 15 MCD
更新时间:2026-5-14 22:30:00
NA
80000
只做自己库存 全新原装进口正品假一赔百 可开13%增