位置:首页 > IC中文资料第2863页 > NTE2V014
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
NTE2V014
Metal Oxide Varistors (MOV)
NTE
NTE2V014
Metal Oxide Varistors (MOV)
文件:67.13 Kbytes Page:3 Pages
NTE
High Transient Current Capability
文件:67.42 Kbytes Page:3 Pages
LVPECL Voltage Controlled Crystal Oscillator (VCXO)
文件:262.63 Kbytes Page:9 Pages
CYPRESSCypress Semiconductor
赛普拉斯赛普拉斯半导体公司
Surface Mount (SMT) Voltage Controlled Oscillator (VCO) From 5.4 GHz to 5.9 GHz, Phase Noise of -84 dBc/Hz and 0.175 inch Package
文件:656.17 Kbytes Page:8 Pages
PASTERNACK
NTE2V014产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    NTE2V014
  • 制造商
    NTE Electronics
  • 制造商
    NTE Electronics
  • 功能描述
    MOV-14V RMS
  • 功能描述
    MOV 14V RMS DIA=16MM 4.0 JOULES ITM=1000A CLAMPING VOLTAGE=55V
更新时间:2026-5-14 11:12:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
24+
NA
80000
只做自己库存 全新原装进口正品假一赔百 可开13%增