位置:首页 > IC中文资料第2844页 > NTE15005E
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
NTE15005E
Integrated Circuit Protector
NTE
NTE15005E
Integrated Circuit Protector
文件:54.35 Kbytes Page:2 Pages
NTE
NTE15005E
HIGH CURRENT SILICON BRIDGE RECTIFIER(VOLTAGE - 50 to 800 Volts CURRENT - 15 Amperes)
PANJIT
強茂
HIGH CURRENT 15,25,35,AMPS. SINGLE PHASE GLASS PASSIVATED BRIDGE RECTIFIERS
SURGE
PANJIT
強茂
SINGLE-PHASE SILICON BRIDGE RECTIFIER(VOLTAGE RANGE - 50 to 1000 Volts CURRENT - 15Amperes)
WINGS
永盛电子
SINGLE PHASE SILICON BRIDGE RECTIFIER
FEATURES • Surge overload rating: 300A peak • High case dielectric strength • 1/4 universal fasten terminal • and φ.04 lead - wire available • High temperature soldering guaranteed: 250°C/10sec/0.375(9.5mm) lead length at 5 lbs tension
SSE
NTE15005E产品属性
  • 型号
    NTE15005E
  • 功能描述
    IC- PROTECTOR 0.4A
  • 功能描述
    IC- PROTECTOR- 0.4A
    IC, INTEGRATED CIRCUIT PROTECTOR; IC
  • Function
    Integrated Circuit Protector; Brief
  • Features
    Small Internal Resistance with Low Voltage Drop, Non-flammable, Compact; Supply Voltage
  • Max
    50V; Operating Temperature
  • Min
    -55C
更新时间:2026-5-14 15:01:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
22+
公司只做原装 品质保障
23+
NA
156
专做原装正品,假一罚百!
2450+
TO92
只做原厂原装正品终端客户免费申请样品
24+
只做自己库存 全新原装进口正品假一赔百 可开13%增