位置:首页 > IC中文资料第1408页 > MTD20N06HD
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MTD20N06HD
TMOS POWER FET 20 AMPERES 60 VOLTS RDS(on) = 0.045 OHM
MOTOROLA
摩托罗拉
MTD20N06HD
Power MOSFET 20 Amps, 60 Volts
ONSEMI
安森美半导体
MTD20N06HD
Power MOSFET 20 Amps, 60 Volts N?묬hannel DPAK
文件:293.59 Kbytes Page:11 Pages
ONSEMI
安森美半导体
TMOS POWER FET LOGIC LEVEL 20 AMPERES 60 VOLTS RDS(on) = 0.045 OHM
MOTOROLA
摩托罗拉
Power MOSFET 20 Amps, 60 Volts N−Channel DPAK
Power MOSFET 20 Amps, 60 Volts, Logic Level N−Channel DPAK
Power MOSFET 20 Amps, 60 Volts, Logic Level N?묬hannel DPAK
文件:227.27 Kbytes Page:8 Pages
N-Channel 6 0-V (D-S) MOSFET
文件:897.4 Kbytes Page:6 Pages
VBSEMI
微碧半导体
N-Channel 6 0-V (D-S) MOSFET
文件:897.37 Kbytes Page:6 Pages
VBSEMI
微碧半导体
TMOS POWER FET 20 AMPERES 60 VOLTS RDS(on) = 0.080 OHM
N-channel TrenchMOS transistor
PHILIPS
飞利浦
MTD20N06HD产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    MTD20N06HD
  • 制造商
    ON Semiconductor
  • 功能描述
    Trans MOSFET N-CH 60V 20A 3-Pin(2+Tab) DPAK Rail