位置:首页 > IC中文资料 > MBR400100CTR
MBR400100CTR价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MBR400100CTR
SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 400A
SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 400A Features High Surge Capability Types Up to 100V VRRM
TEL
MBR400100CTR
HIGH POWER -SCHOTTKY RECTIFIERS
文件:599.89 Kbytes Page:2 Pages
AMERICASEMI
MBR400100CTR
Not ESD Sensitive
文件:420.13 Kbytes Page:3 Pages
GENESIC
MBR400100CTR
Silicon Power Schottky Diode
文件:703.11 Kbytes Page:3 Pages
GENESIC
MBR400100CTR
封装/外壳:双塔架 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:DIODE MODULE 100V 200A 2TOWER 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列