位置:首页 > IC中文资料 > MBR400100CT
MBR400100CT价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MBR400100CT
400 Amp Rectifier 20 to 100 Volts Schottky Barrier
MCC
MBR400100CT
SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 400A
SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 400A Features High Surge Capability Types Up to 100V VRRM
TEL
MBR400100CT
Schottky PowerMod
文件:122.59 Kbytes Page:2 Pages
MICROSEMI
美高森美
MBR400100CT
HIGH POWER -SCHOTTKY RECTIFIERS
文件:599.89 Kbytes Page:2 Pages
AMERICASEMI
MBR400100CT
Schottky Barrier Rectifier
文件:306 Kbytes Page:2 Pages
ISC
无锡固电
MBR400100CT
Silicon Power Schottky Diode
文件:703.11 Kbytes Page:3 Pages
GENESIC
MBR400100CT
封装/外壳:双塔架 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:DIODE MODULE 100V 200A 2TOWER 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列
GENESIC
MBR400100CT
Schottky PowerMod
MICROCHIP
微芯科技
MBR400100CT
High Power Schottky Rectifiers - Twin Tower Modules
AMERICASEMI
MBR400100CT
Schottky Diodes
DACO
罡境电子
TEL
Not ESD Sensitive
文件:420.13 Kbytes Page:3 Pages
Silicon Power Schottky Diode
MCC
MICROSEMI
美高森美
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER
MOTOROLA
摩托罗拉
POWERTAP II??SWITCHMODE??Power Rectifier
MOTOROLA
摩托罗拉
MBR400100CT产品属性
  • 类型
    描述
  • Ampper pkg:
    400
  • VRRM (VPK):
    100
  • IF@Tc 125℃(A)/per diode:
    200
  • IFSM Max(A):
    3000
  • IR@25℃(mA):
    1
  • IR@125℃(mA):
    8
  • VF@25℃(V):
    0.84
  • Tj:
    -55℃ to +150℃