位置:首页 > IC中文资料 > MBR300100CT
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MBR300100CT
300 Amp Rectifier 20 to 100 Volts Schottky Barrier
MCC
MBR300100CT
HIGH POWER -SCHOTTKY RECTIFIERS
Features • High Surge Capability • Types up to 100 V VRRM
AMERICASEMI
MBR300100CT
Silicon Power Schottky Diode
文件:724.63 Kbytes Page:3 Pages
GENESIC
MBR300100CT
封装/外壳:双塔架 包装:散装 描述:DIODE MODULE 100V 150A 2TOWER 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列
GENESIC
MBR300100CT
Schottky PowerMod
文件:123.36 Kbytes Page:2 Pages
MICROSEMI
美高森美
MBR300100CT
Schottky Rectifiers
NAVITAS
纳微半导体
AMERICASEMI
High Surge Capability
Features • High Surge Capability • Types from 45 V to 100 V VRRM • Not ESD Sensitive
Silicon Power Schottky Diode