位置:首页 > IC中文资料第4855页 > IRGP4650DPBF
IRGP4650DPBF价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
IRGP4650DPBF
INSULATED GATE BIPOLARTRANSIST WITH ULTRAFAST SOFT RECOVERY DIODE
文件:338.53 Kbytes Page:12 Pages
IRF
IRGP4650DPBF
INSULATED GATE BIPOLAR TRANSISTOR WITH ULTRAFAST SOFT TECOVERY DIODE
文件:337.11 Kbytes Page:12 Pages
IRF
IRGP4650DPBF
封装/外壳:TO-247-3 包装:管件 描述:IGBT 600V 76A 268W TO247AC 分立半导体产品 晶体管 - UGBT、MOSFET - 单
INFINEON
英飞凌
Double Ended Mold Type Phototransistors
SHARPSharp Corporation
夏普
5V/3V PC Card Power Switch
ANALOGICTECH
Advanced Analogic Technologies
Wideband, Low Power, Quad Voltage Feedback OPERATIONAL AMPLIFIER
文件:235.63 Kbytes Page:13 Pages
BURR-BROWN
Multistandard colour decoder, with negative colour difference output signals
文件:147.56 Kbytes Page:13 Pages
PHILIPS
飞利浦
PHILIPS
飞利浦
IRGP4650DPBF产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    IRGP4650DPBF
  • 功能描述
    IGBT 晶体管 600V UltraFast IGBT 50A 268W 104nC
  • RoHS
  • 制造商
    Fairchild Semiconductor
  • 配置
    集电极—发射极最大电压
  • VCEO
    650 V
  • 集电极—射极饱和电压
    2.3 V
  • 栅极/发射极最大电压
    20 V 在25
  • C的连续集电极电流
    150 A
  • 栅极—射极漏泄电流
    400 nA
  • 功率耗散
    187 W
  • 封装/箱体
    TO-247
  • 封装
    Tube
更新时间:2026-5-14 9:10:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
INFINEON
24+
n/a
25836
新到现货,只做原装进口
IR
23+
TO-247
##公司主营品牌长期供应100%原装现货可含税提供技术