位置:首页 > IC中文资料第66页 > ICS2008BV
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ICS2008BV
SMPTE Time Code Receiver/Generator
ICST
ICS2008BV
RENESAS
瑞萨
丝印代码:ICS2008BVLFT;SMPTE Time Code Receiver/Generator
RENESAS
瑞萨
丝印代码:2008BVLF;SMPTE Time Code Receiver/Generator
文件:335.06 Kbytes Page:22 Pages
IDT
IDT
SCRs
General Description The Teccor line of thyristor SCR semi-conductors are half-wave, unidirectional, gate-controlled rectifiers which complement Teccors line of sensitive SCRs. Teccor offers devices with ratings of 1 A to 70 A and 200 V to 1000 V, with gate sensitivities from 10 mA to 50 mA. If ga
TECCOR
SCRs
TECCOR
12W AUDIO AMPLIFIER Vs = 22V, RL= 4ohm
DESCRIPTION The TDA2008 is a mololithic class B audio power amplifier in Pentawatt package designed for driving low impedenceloads(down to 3.2Ω). Thedivice provides a high output current capability(up to 3A), very low harmonic and crossover distortion. In addition,the device offers the followi
STMICROELECTRONICS
意法半导体
ICS2008BV产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    ICS2008BV
  • 功能描述
    IC TIME CODE RCVR/GEN 44-PLCC
  • RoHS
  • 类别
    集成电路(IC) >> 线性 - 视频处理
  • 系列
  • 产品变化通告
    Product Discontinuation 07/Mar/2011
  • 标准包装
    3,000
  • 系列
    OMNITUNE™
  • 类型
    调谐器
  • 应用
    移动电话,手机,视频显示器
  • 安装类型
    表面贴装
  • 封装/外壳
    65-WFBGA
  • 供应商设备封装
    PG-WFSGA-65
  • 包装
    带卷(TR)
  • 其它名称
    SP000365064
更新时间:2026-5-14 18:10:00
26+
44-TQFP
代理全系列销售,全新原装正品,价格优势,长期供应,量大可订
Renesas Electronics Corporatio
全新原厂原装现货!受权代理!可送样可提供技术支持!
ICS
23+
BGAQFP
原装公司现货!原装正品价格优势.
ICS
18+
QFP
保证进口原装可开17%增值税发票