位置:首页 > IC中文资料第7266页 > EVD15P2FZES
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
EVD15P2FZES
MILITARY QUALITY REMOVABLE CONTACT, SUBMINIATURE-D CONNECTORS
文件:383.06 Kbytes Page:3 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
CIT SWITCH
SPECIFICATIONS Electrical Ratings 3A @ 120VAC, 28VDC; 1.5A @ 250VAC See contact options Electrical Life 30,000 cycles typical Contact Resistance 1,000MΩ min Operating Temperature -4
CIT
CIT SWITCH