位置:首页 > IC中文资料第12068页 > AST15P2E
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
AST15P2E
CIT SWITCH
文件:520.99 Kbytes Page:6 Pages
CIT
CIT SWITCH
CIT
SPECIFICATIONS Electrical Ratings 3A @ 120VAC, 28VDC; 1.5A @ 250VAC See contact options Electrical Life 30,000 cycles typical Contact Resistance 1,000MΩ min Operating Temperature -4