位置:首页 > IC中文资料第12068页 > AST15P2N
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
AST15P2N
CIT SWITCH
文件:520.99 Kbytes Page:6 Pages
CIT
CIT SWITCH
CIT
SPECIFICATIONS Electrical Ratings 3A @ 120VAC, 28VDC; 1.5A @ 250VAC See contact options Electrical Life 30,000 cycles typical Contact Resistance 1,000MΩ min Operating Temperature -4
MILITARY QUALITY REMOVABLE CONTACT, SUBMINIATURE-D CONNECTORS
文件:383.06 Kbytes Page:3 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
AST15P2N产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    AST15P2N
  • 制造商
  • 制造商全称
    CIT Relay & Switch
  • 功能描述
更新时间:2026-5-14 16:47:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
MALLORY
SMD
23+
原装现货有上库存就有货全网最低假一赔万
ST/意法半导体
21+
VFDFPN-8
8080
只做原装,质量保证
ST/意法半导体
25+
VFDFPN-8
原装正品公司现货,假一赔十!
MALLORY
22+
SMD
现货,原厂原装假一罚十!
22+
公司只做原装 品质保障
24+
全新原装深圳仓库现货有单必成
24+
郑重承诺只做原装进口现货
QFN
电子元器件采购降本30%!原厂直采,砍掉中间差价