位置:首页 > IC中文资料第1750页 > EPC2010ENGR
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
PANJIT
強茂
GLASS PASSIVATED JUNCTION PLASTIC RECTIFIER(VOLTAGE - 50 to 1000 Volts CURRENT - 2.0 Amperes)
PANJIT
強茂
PLASTIC SILICON RECTIFIER(VOLTAGE 50 to 1000 Volts CURRENT - 2.0 Amperes)
POWER RECTIFIERS(20A,50-200V)
MOSPEC
统懋
COMPENSATED PRESSURE SENSOR
文件:91.75 Kbytes Page:4 Pages
MOTOROLA
摩托罗拉
EPC2010ENGR产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    EPC2010ENGR
  • 制造商
    Efficient Power Conversion
  • 功能描述
    TRANS GAN 200V 12A BUMPED DIE