位置:首页 > IC中文资料 > ECS65US15
ECS65US15价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ECS65US15
65/100/130 Watts
文件:673.15 Kbytes Page:5 Pages
XPPOWER
ECS65US15
65/100/130 Watts ECS Series
文件:941.38 Kbytes Page:5 Pages
XPPOWER
ECS65US15
包装:盒 描述:AC/DC CONVERTER 15V 65W 电源 - 外部/内部(板外) AC DC 转换器
ECS65US15
AC/DC CONVERTER 15V 65W
Medical Open Frame
65 Watts PBM65 Series • 4000 VAC Isolation • Low Leakage Current • Meets Class B, EN55011 Conducted • Medical Safety Agency Approvals • Both Line and Neutral Fused • Fixed Switching Frequency
AC-DC Power Supplies
文件:634.02 Kbytes Page:3 Pages
AC-DC Power Supplies
文件:717.85 Kbytes Page:4 Pages
ECS65US15产品属性
  • 类型
    描述
  • 包装:
  • 零件状态:
    在售
  • 类型:
    开放框架
  • 输出数:
    1
  • 电压 - 输入:
    80 ~ 264 VAC
  • 电压 - 输出 1:
    15V
  • 功率 (W):
    65W
  • 应用:
    ITE(商业),医疗
  • 电压 - 隔离:
    4 kV
  • 效率:
    90%
  • 工作温度:
    -20°C ~ 70°C(有降额)
  • 特性:
    可调输出,DC 输入能力,通用输入
  • 安装类型:
    底座安装
  • 大小 / 尺寸:
    4.00\ 长 x 2.00\ 宽 x 1.05\ 高(101.6mm x 50.8mm x 26.7mm)