位置:首页 > IC中文资料 > ALM65US15
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ALM65US15
AC-DC Power Supplies
The ALM65 series of medical external power supplies is fully approved to international medical safety standards. It has been designed with very high efficiency and low standby power, enabling it to meet the latest environmental legislation. The unit has a fully sealed enclosure complying with IP32 a • Medical & IT Safety Approvals\n\n• Energy Efficiency Level VI\n\n• 4th Edition Medical EMC\n\n• IP32 Environmental Rating\n\n• Class I and Class II Versions\n\n• <0.21 W Standby Power\n\n• 0°C to 60°C Operation\n\n• Low Earth Leakage Current\n\n• 3 Year Warrant;
XPPOWER
ALM65US15
AC-DC Power Supplies
文件:717.85 Kbytes Page:4 Pages
XPPOWER
ALM65US15
文件:762 Kbytes Page:4 Pages
ALM65US15
包装:盒 描述:AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 65W 电源 - 外部/内部(板外) AC DC 台式、桌面式、壁装式适配器
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 65W
Medical Open Frame
65 Watts PBM65 Series • 4000 VAC Isolation • Low Leakage Current • Meets Class B, EN55011 Conducted • Medical Safety Agency Approvals • Both Line and Neutral Fused • Fixed Switching Frequency
文件:634.02 Kbytes Page:3 Pages
65/100/130 Watts
文件:673.15 Kbytes Page:5 Pages
65/100/130 Watts ECS Series
文件:941.38 Kbytes Page:5 Pages
ALM65US15产品属性
  • OutputVoltage:
    15V
  • OutputCurrent:
    4.3A
更新时间:2026-5-14 9:32:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
Broadcom Limited
22+
10MCOB
9000
原厂渠道,现货配单
AVAGO
22+
VQFN -24
公司只做原装 品质保证
AVAGO/安华高
23+
QFN
原厂授权代理,海外优势订货渠道。可提供大量库存,详
25+
MCOB-10
一级代理商进口原装现货、价格合理
23+
Broadcom Limited
24+
10-SMD 模块,无引线
只做原装,欢迎询价,量大价优
ROHS+Original
NA
80
专业电子元器件供应链/QQ 350053121 /正纳电子
17+
VQFN-24
100%原装正品现货