位置:首页 > IC中文资料第3217页 > ECM40US12
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ECM40US12
AC-DC Power Supplies
文件:175.71 Kbytes Page:4 Pages
XPPOWER
ECM40US12
Full Load Available Convection Cooled
文件:3.47832 Mbytes Page:21 Pages
XPPOWER
ECM40US12
包装:盒 描述:AC/DC CONVERTER 12V 40W 电源 - 外部/内部(板外) AC DC 转换器
AC-DC Power Supplies
文件:197.65 Kbytes Page:8 Pages
文件:841.22 Kbytes Page:5 Pages
40 Watts ECP Series
文件:179.36 Kbytes Page:2 Pages
ECM40US12产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    ECM40US12
  • 制造商
  • 功能描述
    PSU OPEN FRAME 40W 12V
  • 制造商
  • 功能描述
    PSU, OPEN FRAME, 40W, 12V
    AC-DC CONV, OPEN FRAME, 1 O/P, 40W, 3.5A, 12V; Power Supply Output
  • Type
    Adjustable, Fixed; Input Voltage
  • VAC
    90V to 264V; No. of
  • Outputs
    1; Output Voltage
  • Nom.
    12V; Output Current
  • Max
    3.5A; Output Power
  • Max
    40W;