位置:首页 > IC中文资料第2553页 > E110301B
| 型号 | 功能描述 | 生产厂家 企业 | LOGO | 操作 |
|---|---|---|---|---|
2mm-thick Two-way Operation Type Detector Switch 2mm-thick Two-way Operation Type A surface mountable two-way operation detector switch with 2mm height. | ALPS 阿尔卑斯 | |||
PFM/PWM Step-Up DC/DC Controller General Description The TC110 is a step-up (Boost) switching controller that furnishes output currents of up to 300mA while delivering a typical efficiency of 84. The TC110 normally operates in pulse width modulation mode (PWM), but automatically switches to pulse frequency modulation (PFM) at lo | MICROCHIP 微芯科技 | |||
Encoder and Push Operation Type Switch 文件:828.49 Kbytes Page:4 Pages | ALPS 阿尔卑斯 | |||
E110301B产品属性
- 类型
描述
- 型号
E110301B
- 制造商
BRITOOL EXPERT
- 功能描述
COMBINATION SPANNER SET 7-24MM
- 制造商
BRITOOL EXPERT
- 功能描述
| IC供应商 | 芯片型号 | 品牌 | 批号 | 封装 | 库存 | 备注 | 价格 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
MICROCHIP/微芯 |
LQFP |
8850 |
只做原装正品假一赔十为客户做到零风险!! |
MICROCHIP/微芯 |
25+ |
SC-74A |
明嘉莱只做原装正品现货 |
21+ |
MIC/微芯优势分销 实单必成 可开13点增值税 |
22+ |
N/A |
现货,原厂原装假一罚十! |
MicrochipTechnology |
18+ |
ICREGCTRLRBSTPWMSOT23A-5 |
25+ |
sopdipqfp |
6000 |
全新原装现货,下单前确认 |
23+ |
SC-74A |
原厂授权一级代理、全球订货优势渠道、可提供一站式BO |
24+ |
原装正品.优势专营 |
SOT23-5 |
原装正品现货库存假一赔十欢迎询价 |
17+ |
sopdip |
100%原装正品现货 |