位置:首页 > IC中文资料第3786页 > DMC506E20R
DMC506E20R价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
DMC506E20R
For high-frequency amplification DMC206E2 in SMini6 type package
文件:309.3 Kbytes Page:3 Pages
PANASONIC
松下
DMC506E20R
封装/外壳:6-TSSOP,SC-88,SOT-363 包装:托盘 描述:RF TRANS 2 NPN 20V 650MHZ SOT363 分立半导体产品 晶体管 - 双极(BJT)- 射频
PANASONIC
松下
DMC506E20R产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    DMC506E20R
  • 制造商
    Panasonic Industrial Devices
  • 功能描述
    GP BJT NPN 20V 0.015A 6-PIN
  • 制造商
    Panasonic Industrial Devices
  • 功能描述
    SC,Composite Transistors(NPN x 2 Series NPN Dual, For Digital circuits,
  • VCEO
    20
    Panasonic Industrial Company
  • VCEO
    20V,
  • IC
    15MA