位置:首页 > IC中文资料第5437页 > CSD05120A
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CSD05120A
Silicon Carbide Schottky Diode
ISC
无锡固电
CSD05120A
ZERO RECOVERY RECTIFIER
文件:145.71 Kbytes Page:4 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
ZERO RECOVERY RECTIFIER
未分类制造商
Fast Recovery Diode
KEY PARAMETERS VRRM 2500V IF(AV) 1490A IFSM 14000A Qr 800µC trr 5.0µs FEATURES ■ Double side cooling ■ High surge capability ■ Low recovery charge APPLICATIONS ■ Induction Heating ■ A.C. Motor Drives ■ Inverters And Choppers ■ We
DYNEX
120V, SOT23F, PNP medium power Darlington transistor
ZETEX
ZETEX
CSD05120A产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    CSD05120A
  • 功能描述
更新时间:2026-5-14 22:58:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
CREE
2016+
TO-220-2
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票!
CREE
原装正品现货库存价优
TO220
原装现货海量库存欢迎咨询
18+
TO-220