位置:首页 > IC中文资料第5437页 > CSD05120
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CSD05120
ZERO RECOVERY RECTIFIER
文件:145.71 Kbytes Page:4 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
Silicon Carbide Schottky Diode
ISC
无锡固电
ZERO RECOVERY RECTIFIER
未分类制造商
Fast Recovery Diode
KEY PARAMETERS VRRM 2500V IF(AV) 1490A IFSM 14000A Qr 800µC trr 5.0µs FEATURES ■ Double side cooling ■ High surge capability ■ Low recovery charge APPLICATIONS ■ Induction Heating ■ A.C. Motor Drives ■ Inverters And Choppers ■ We
DYNEX
120V, SOT23F, PNP medium power Darlington transistor
ZETEX
ZETEX
CSD05120产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    CSD05120
  • 功能描述
更新时间:2026-5-14 22:58:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
CREE
2016+
TO-220-2
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票!
CREE
原装正品现货库存价优
TO220
原装现货海量库存欢迎咨询
18+
TO-220