位置:首页 > IC中文资料第11276页 > CPC1333G
CPC1333G价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
CPC1333G
Single-Pole Normally Closed OptoMOS Relay
文件:135.23 Kbytes Page:7 Pages
IXYS
艾赛斯
CPC1333G
封装/外壳:4-DIP(0.300",7.62mm) 包装:管件 描述:SSR RELAY SPST-NC 130MA 0-350V 继电器 固态继电器
ETC
知名厂家
CPC1333G
ETC
知名厂家
IXYS
艾赛斯
Integrated Circuit Module, Hybrid, Audio Power Amp, 40W, 2 Power Supplies Req?셝
Integrated Circuit Module, Hybrid, Audio Power Amp, 40W, 2 Power Supplies Req’d
NTE
Memory Micromodules General Information for D1, D2 and C Packaging
STMICROELECTRONICS
意法半导体
6-Contact Memory Card IC 272-bit EEPROM with Advanced Security Mechanisms
STMICROELECTRONICS
意法半导体
Photo Modules for PCM Remote Control Systems
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
Designed for application where high density insertion of components is required.
文件:245.8 Kbytes Page:9 Pages
PANASONIC
松下
CPC1333G产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    CPC1333G
  • 功能描述
    RELAY OPTOMOS SP-NC 130MA 4-DIP
  • RoHS
  • 类别
    继电器 >> 固态
  • 系列
    CPC, OptoMOS®
  • 标准包装
    100
  • 系列
    G3VM
  • 电路
    SPST-NO(1 Form A)
  • 输出类型
    AC,DC
  • 导通状态电阻
    60 毫欧
  • 负载电流
    3.5A
  • 输入电压
    1.33VDC 电压 -
  • 负载
    0 ~ 40 V