位置:AM29F200AB-90DGI1 > AM29F200AB-90DGI1详情
AM29F200AB-90DGI1中文资料
厂家型号
AM29F200AB-90DGI1
AMD
AM29F200AB-90DGI1数据手册规格书PDF详情
GENERAL DESCRIPTION
DISTINCTIVE CHARACTERISTICS
■ 5.0 V ± 10 for read and write operations
■ Low power consumption
— 20 mA typical active read current (byte mode)
— 28 mA typical active read current for (word mode)
— 30 mA typical program/erase current
24+
原装现货,可开13%税票
SOP44
本公司只做原装,假一罚十,可开17%增值税发票!