位置:首页 > IC中文资料第3385页 > AS102001FLF
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
Thermally-Enhanced High Power RF LDMOS FET 200 W, 50 V, 960 – 1600 MHz
Description The PTVA102001EA is a 200-watt LDMOS FET intended for use in power amplifier applications in the 960 to 1600 MHz frequency band. Features include high gain and thermally-enhanced package with bolt-down flange. Manufactured with Wolfspeed's advanced LDMOS process, this device provi
WOLFSPEED
LF Series fuseblock
文件:481.07 Kbytes Page:3 Pages
LITTELFUSE
力特
MODULAR TELEPHONE JACKS
文件:151.31 Kbytes Page:1 Pages
ADAM-TECH
亚当科技
文件:241.9 Kbytes Page:13 Pages
INFINEON
英飞凌
文件:451.11 Kbytes Page:13 Pages
CREE
科锐
AS102001FLF产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    AS102001FLF
  • 制造商
    TT Electronics/IRC
  • 功能描述
    AS102001FLF
更新时间:2026-5-14 17:22:02
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
INVENTRONICS/英飞特
2450+
QFN
只做原装正品假一赔十为客户做到零风险!!
Infineon Technologies
21+
100%进口原装!长期供应!绝对优势价格(诚信经营)!