位置:首页 > IC中文资料第11381页 > MTJ102001
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
MTJ102001
MODULAR TELEPHONE JACKS
文件:151.31 Kbytes Page:1 Pages
ADAM-TECH
亚当科技
Thermally-Enhanced High Power RF LDMOS FET 200 W, 50 V, 960 – 1600 MHz
Description The PTVA102001EA is a 200-watt LDMOS FET intended for use in power amplifier applications in the 960 to 1600 MHz frequency band. Features include high gain and thermally-enhanced package with bolt-down flange. Manufactured with Wolfspeed's advanced LDMOS process, this device provi
WOLFSPEED
LF Series fuseblock
文件:481.07 Kbytes Page:3 Pages
LITTELFUSE
力特
文件:241.9 Kbytes Page:13 Pages
INFINEON
英飞凌