位置:首页 > IC中文资料第8211页 > APT10035LLL
APT10035LLL价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
APT10035LLL
ADPOW
APT10035LLL
isc N-Channel MOSFET Transistor
FEATURES ·Drain Current –ID= 28A@ TC=25℃ ·Drain Source Voltage- : VDSS= 1000V(Min) ·Static Drain-Source On-Resistance : RDS(on) = 0.35Ω(Max)@VGS= 10V ·100 avalanche tested ·Minimum Lot-to-Lot variations for robust device performance and reliable operation DESCRIPTION ·motor drive, DC-DC
ISC
无锡固电
APT10035LLL
POWER MOS 7 1000V 28A 0.350 Ohm
APT
晶科电子
APT10035LLL
文件:93.9 Kbytes Page:5 Pages
ADPOW
N-Channel MOSFET
ROHS
MICROCHIP
微芯科技
1000V 28A 0.350Ω Power MOS 7® is a new generation of low loss, high voltage, N-Channel enhancement mode power MOSFETS. Both conduction and switching losses are addressed with Power MOS 7® by significantly lowering RDS(ON) and Qg. Power MOS 7® combines lower conduction and switching losses along w
文件:71.53 Kbytes Page:2 Pages
文件:61.28 Kbytes Page:2 Pages
Schottky PowerMod
MICROSEMI
美高森美
APT10035LLL产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    APT10035LLL
  • 制造商
  • 制造商全称
    Advanced Power Technology
  • 功能描述
更新时间:2026-5-14 15:21:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
APT
24+/25+
21
原装正品现货库存价优
APTMICR
18+
TO-264L
保证进口原装可开17%增值税发票