位置:首页 > IC中文资料 > AOWF11S65
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
AOWF11S65
650V 11A a MOS TM Power Transistor
AOSMD
万国半导体
AOWF11S65
高压MOSFET (500V - 1000V)
650V 11A αMOS™ Power Transistor
AOS
美国万代
丝印代码:D2PAK;isc N-Channel MOSFET Transistor
DESCRIPTION • Designed for use in switch mode power supplies and general purpose applications. FEATURES • Drain Current –ID=11A@ TC=25℃ • Drain Source Voltage- : VDSS=650V(Min) • Static Drain-Source On-Resistance : RDS(on) = 0.399Ω (Max) • 100 avalanche tested • Minimum Lot-to-L
ISC
无锡固电
650V 11A a MOS Power Transistor