位置:首页 > IC中文资料第2163页 > 150KR40APBF
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SILICON POWER DIODE
NAINA
Standard Recovery Diodes (Stud Version), 150 A
NJSEMINew Jersey Semi-Conductor Products, Inc.
新泽西半导体新泽西半导体公司
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
DO8 STUD DEVICES STANDARD RECTIFIER
Features • High Surge Capability • Types up to 1000 V VRRM
AMERICASEMI
威世威世科技公司
150KR40APBF产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    150KR40APBF
  • 制造商
    Vishay Semiconductors
  • 功能描述
    DIODE; 150A IF; 400V; 0.25K/W; DO205AA(DO-8); STUD TYPE; -40C; 200C