位置:首页 > IC中文资料 > 142PC15A
142PC15A价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
142PC15A
Absolute, Differential, Gage, Vacuum Gage/Amplified
FEATURES • PCB terminal on opposite side from the ports • Fully signal conditioned
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
142PC15A
Interactive Catalog Replaces Catalog Pages
文件:383.72 Kbytes Page:5 Pages
HONEYWELL
霍尼韦尔
142PC15A
封装/外壳:3-SIP 模块 包装:托盘 描述:SENSOR ABS PRESS 45 PSI MAX 传感器,变送器 压力传感器、变送器
ETC
知名厂家
142PC15A
142PC15A - 压力传感器, 放大, 15 psi, 电压, 绝对值, 8 VDC, 直型, 8 mA
HONEYWELL
霍尼韦尔
Signal conditioned precision pressure transducers
文件:109.36 Kbytes Page:3 Pages
SENSORTECHNICS
文件:116.34 Kbytes Page:4 Pages
SENSORTECHNICS
ETC
知名厂家
压力传感器
未分类制造商
142PC15A产品属性
  • 类型
    描述
更新时间:2026-5-14 8:30:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
HONEYWE
18+
SENSOR
85600
保证进口原装可开17%增值税发票