位置:首页 > IC中文资料 > XFTPRH3D16
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
XFTPRH3D16
SHIELDED INDUCTOR
文件:56.9 Kbytes Page:1 Pages
XFMRS
XFTPRH3D16
SHIELDED INDUCTOR
XFMRS
INDUCTOR
SMT INDUCTOR
文件:68.06 Kbytes Page:1 Pages
Inductor - Other Inductor
Inductor - Other Inductor
SMT INDUCTOR
文件:54.59 Kbytes Page:1 Pages
SMT SHIELDED INDUCTOR
SMT SHIELDED INDUCTOR
Shielded SMT Inductor
文件:57.6 Kbytes Page:1 Pages
SMD Inductor
SMD Inductor
文件:67.3 Kbytes Page:1 Pages
Dual Micropower DC/DC Converters with Schottky Diodes
DESCRIPTION The LT®3463/LT3463A are dual micropower DC/DC converters with internal Schottky diodes in a 10-lead 3mm × 3mm DFN package. Negative and positive LT3463 converters have a 250mA current limit. The LT3463A positive converter also has a 250mA limit, while the negative converter has a 400m
LINEAR
1.7MHz, 600mA Synchronous Step-Down Converter
DESCRIPTION The MP2104 is a 1.7MHz constant frequency, current mode, PWM step-down converter. The device integrates a main switch and a synchronous rectifier for high efficiency without an external Schottky diode. It is ideal for powering portable equipment that runs from a single cell Lithium-
MPS
美国芯源
Dual 1.2MHz, 800mA Synchronous Step-Down Converter
DESCRIPTION The MP2109 contains two independent 1.2MHz constant frequency, current mode, PWM step-down converters. Each converter integrates a main switch and a synchronous rectifier for high efficiency without an external Schottky diode. The MP2109 is ideal for powering portable equipment that r
MPS
美国芯源
1.6MHz Synchronous Step-Down plus 200mA LDO
DESCRIPTION The MP2101 is an internally compensated 1.6MHz fixed-frequency PWM step-down switcher with a 200mA low dropout (LDO) linear regulator. It is ideal for portable equipment powered by a single cell Lithium-Ion (Li+) Battery. The MP2101 can provide 800mA and 200mA of load current from a 2
POWER INDUCTORS (SMD Type)
SUMIDA
胜美达
XFTPRH3D16产品属性
  • 类型
    描述
  • Category:
    Inductor
  • Sub Category:
    Other Inductor
  • Primary Inductance (uH):
    10
  • Pri DCR Max (?):
    0.21
  • L (mm):
    3.8
  • W (mm):
    3.8
  • H (mm):
    1.8
  • Mounting Style:
    SMD
  • Shielded?:
    Y
  • Isat (A):
    0.55
更新时间:2026-5-14 22:30:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
24+
SMD
600
只做自己库存 全新原装进口正品假一赔百 可开13%增