位置:首页 > IC中文资料 > VEP36US12
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
VEP36US12
8-36 Watts VEP Series
文件:541.93 Kbytes Page:4 Pages
XPPOWER
VEP36US12
包装:盒 描述:AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 36W 电源 - 外部/内部(板外) AC DC 台式、桌面式、壁装式适配器
XPPOWER
AC-DC Power Supplies
AC-DC Power Supplies 36-100 Watts AED Series • Low Profile • Single Outputs from 5 V to 48 V • Universal Input • Optional Floating Output • High Power Density • 36, 45, 70 & 100 W Versions • Class II Insulation on 36 W Version
36-100Watts AEBSeries
文件:640.19 Kbytes Page:4 Pages
36-100 Watts
Single Outputs from 5 V to 48 V