位置:首页 > IC中文资料 > AED36US12
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
AED36US12
AC-DC Power Supplies
AC-DC Power Supplies 36-100 Watts AED Series • Low Profile • Single Outputs from 5 V to 48 V • Universal Input • Optional Floating Output • High Power Density • 36, 45, 70 & 100 W Versions • Class II Insulation on 36 W Version
XPPOWER
AED36US12
Single Outputs from 5 V to 48 V
文件:111.73 Kbytes Page:4 Pages
XPPOWER
AED36US12
包装:盒 描述:AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W 电源 - 外部/内部(板外) AC DC 台式、桌面式、壁装式适配器
AED36US12
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W
36-100 Watts
文件:497.84 Kbytes Page:4 Pages
36-100Watts AEBSeries
8-36 Watts VEP Series
AED36US12产品属性
  • 电压 - 输入:
    90 ~ 264 VAC
  • 电压 - 输出:
    12V
  • 电流 - 输出(最大值):
    2.5A
  • 功率 (W):
    30 W
  • 效率:
    85%
  • 工作温度:
    0°C ~ 60°C
  • 输出连接器:
    圆管插头,2.5mm 圆管插头 x 5.5mm 外径 x 12.0mm
  • 大小 / 尺寸:
    4.33\ 长 x 1.97\ 宽 x 0.79\ 高(110.0mm x 50.0mm x 20.0mm)