位置:首页 > IC中文资料第4674页 > VCS50US15
VCS50US15价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
VCS50US15
50-100 Watts VCS Series
文件:792.96 Kbytes Page:4 Pages
XPPOWER
VCS50US15
Chassis Mount Industrial Supplies, 25 째C to 70 째C Convection Cooled
文件:580.02 Kbytes Page:4 Pages
XPPOWER
VCS50US15
50-100 Watts
VCS50US15
包装:托盘 描述:AC/DC CONVERTER 15V 50W 电源 - 外部/内部(板外) AC DC 转换器
AC-DC Power Supplies
50/80/120 Watts PCM Series • 4000 VAC Isloation • Low Leakage Current • Single, Dual and Triple Outputs • Worldwide Medical Approvals • CCC Approved (PCM80) • Both Line and Neutral Fused • Non-standard Connectors Available
AC-DC Power Supplies
50 Watts VEF Series
文件:131.25 Kbytes Page:2 Pages
VCS50US15产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    VCS50US15
  • 制造商
  • 功能描述
    PSU 50W CHASSIS MOUNT
  • 制造商
  • 功能描述
    PSU LOW COST CASED 50W 15V 3.3A
    AC-DC CONV, ENCLOSED, 1 O/P, 50W, 3.3A, 15V; Power Supply Output
  • Type
    Adjustable, Fixed; Input Voltage
  • VAC
    85V to 264V; No. of
  • Outputs
    1; Output Voltage
  • Nom.
    15V; Output Current
  • Max
    3.3A; Output Power
  • Max
    50W;