位置:首页 > IC中文资料 > PCM50US15
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
PCM50US15
AC-DC Power Supplies
50/80/120 Watts PCM Series • 4000 VAC Isloation • Low Leakage Current • Single, Dual and Triple Outputs • Worldwide Medical Approvals • CCC Approved (PCM80) • Both Line and Neutral Fused • Non-standard Connectors Available
XPPOWER
PCM50US15
包装:散装 描述:AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 45W 电源 - 外部/内部(板外) AC DC 台式、桌面式、壁装式适配器
XPPOWER
PCM50US15
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 45W
Chassis Mount Industrial Supplies, 25 째C to 70 째C Convection Cooled
文件:580.02 Kbytes Page:4 Pages
50-100 Watts VCS Series
文件:792.96 Kbytes Page:4 Pages
AC-DC Power Supplies
50 Watts VEF Series
文件:131.25 Kbytes Page:2 Pages
PCM50US15产品属性
  • 类型
    描述
  • 包装:
    散装
  • 零件状态:
    在售
  • 使用地区:
    国际
  • 外形:
    台式(类 I)
  • 输入类型:
    缆线(单独出售)
  • 电压 - 输入:
    90 ~ 264 VAC
  • 电压 - 输出:
    15V
  • 电流 - 输出(最大值):
    3A
  • 功率 (W):
    45 W
  • 应用:
    医用型
  • 效率:
    80%
  • 工作温度:
    0°C ~ 70°C
  • 输出连接器:
    DIN,5 引脚
  • 电线长度:
    48\(1.22m)
  • 输入连接器:
    IEC 320-C14
  • 大小 / 尺寸:
    5.75\ 长 x 2.99\ 宽 x 1.69\ 高(146.0mm x 76.0mm x 43.0mm)