位置:首页 > IC中文资料 > V28C15C100B
V28C15C100B价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
V28C15C100B
封装/外壳:四分之一砖 包装:散装 描述:DC DC CONVERTER 15V 100W 电源 - 板安装 直流转换器
VICOR
Maxi, Mini, Micro DC-DC 转换器
• Size: 2.28\" x 1.45\" x 0.5\" (57,9 x 36,8 x 12,7 mm)\n• Low noise zero current switching and zero voltage\n• Switching technology\n• Single-wire paralleling\n• Output voltage adjust from 10-110%\n• Logic enable / disable\n• Input undervoltage lockout\n• Output overvoltage protection;
VICOR
28V Wide Input Micro Family DC-DC Converter Module
文件:491.99 Kbytes Page:11 Pages
电源模块/电源供应器