位置:首页 > IC中文资料第5445页 > UPG130GR
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
UPG130GR
L-BAND SPDT SWITCH
DESCRIPTION UPG133G is an L-Band SPDT (Single Pole Double Throw) GaAs FET switch which was developed for digital cellular or cordless telephone application. The device can operate from 100 MHz to 2.5 GHz, having the low insertion loss. It housed in an original 8 pin SSOP that is smaller than us
NEC
瑞萨
UPG130GR
L-BAND SPDT SWITCH
DESCRIPTION µPG132G is an L-Band SPDT (Single Pole Double Throw) GaAs FET switch which was developed for digital cellular or cordless telephone application. The device can operate from 100 MHz to 2.5 GHz, having the low insertion loss. It housed in an original 8 pin SSOP that is smaller than us
NEC
瑞萨
UPG130GR
GaAs INTEGRATED CIRCUIT
RENESAS
HIGH POWER GENERAL USE INSULATED TYPE
• IT (AV) Average on-state current .......... 130A • VRRM Repetitive peak reverse voltage ........ 1200/1600V • VDRM Repetitive peak off-state voltage ........ 1200/1600V • DOUBLE ARMS • Insulated Type • UL Recognized Yellow Card No. E80276 (N) File No. E80271 APPLICATION
MITSUBISHI
三菱电机
• IT (AV) Average on-state current .......... 130A • VRRM Repetitive peak reverse voltage ........ 400/800V • VDRM Repetitive peak off-state voltage ........ 400/800V • DOUBLE ARMS • Insulated Type • UL Recognized Yellow Card No. E80276 (N) File No. E80271 AP
MITSUBISHI
三菱电机
• IT (AV) Average on-state current .......... 130A • IF (AV) Average forward current .......... 130A • VRRM Repetitive peak reverse voltage ........ 400/800V • VDRM Repetitive peak off-state voltage ........ 400/800V • MIX DOUBLE ARMS • Insulated Type • UL Recognized Yellow Card No. E802
UPG130GR产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    UPG130GR
  • 制造商
  • 制造商全称
  • 功能描述
更新时间:2026-5-14 9:19:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
23+
MSOP/8
7000
绝对全新原装!100%保质量特价!请放心订购!
25+
SOP-8
160
普通
AD
25+
SOP8P
原盒原标,正品现货 诚信经营 价格美丽 假一罚十
SSOP8
公司常备大量原装现货,可开13%增票!
SOP
全新原厂原装产品、公司现货销售
MSOP8
进口原装,现货热卖
SOP
全新原装现货
24+
SOP-8
公司原厂原装现货假一罚十!特价出售!强势库存!
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票!