位置:首页 > IC中文资料第1087页 > TOP250YN
TOP250YN价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
TOP250YN
TOPSwitch-GX Family Extended Power, Design Flexible, EcoSmart, Integrated Off-line Switcher
POWERINTPower Integrations, Inc.
荷兰帕沃英蒂格盛有限公司
TOP250YN
TOP250YN
0-290 W扩展功率解决方案,设计灵活并采用了EcoSmart节能技术
PICKER
POWER TRANSISTORS(25A,125W)
COMPLEMENTARY SILICON HIGH-POWER TRANSISTORS
MOSPEC
统懋
HIGH POWER GENERAL USE INSULATED TYPE
• IF(AV) Average forward current .......... 250A • VRRM Repetitive peak reverse voltage .............. 400/800/1200/1600V • DOUBLE ARMS • Insulated Type • UL Recognized Yellow Card No. E80276 (N) File No. E80271 APPLICATION AC motor controllers, DC motor c
MITSUBISHI
三菱电机
MITSUBISHI
三菱电机
TOP250YN产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    TOP250YN
  • 功能描述
    交流/直流开关转换器 210 W 85-265 VAC 290 W 230 VAC
  • RoHS
  • 制造商
    STMicroelectronics
  • 输出电压
    800 V
  • 输入/电源电压(最大值)
    23.5 V
  • 输入/电源电压(最小值)
    11.5 V
  • 开关频率
    115 kHz
  • 电源电流
    1.6 mA